Yeniköy

Boğaz’ın esintisi eşliğinde huzurlu bir gün yaşamak isteyenlerin tercihi olan Yeniköy’ün dingin atmosferini ve taze havasını yatak odanıza taşıdık. Genelde şelale veya okyanus gibi doğal ortamlarda soluyabildiğimiz ve bizi stresten uzaklaştıran negatif iyonlar, Oxyon teknolojisi sayesinde artık yatağınızda. Oxyon Teknolojisi, sizi sakinleştiriyor ve iyi hissettiriyor.

 

Fresche Teknolojisi

Yeni geliştirilmiş bir antibakteriyel işlem olan Fresche© teknolojisi, mükemmel bir hijyen isteyenler için ideal çözümdür. Yatağınızı bakteri, mantar ve kötü kokulara karşı koruyan Fresche© teknolojisi, üstün özellikleriyle yatağınızın yıllarca ilk günkü formunu korumasını sağlar, hijyenik bir uyku ortamı sunar.

 

 

Oxyon Teknolojisi

Oxyon teknolojisi, içeriğindeki negatif iyonlar sayesinde depresyonu hafifletir, stresten arındırır, gün içindeki enerjinizi yüksek tutar ve havayı temizler. Genelde şelale veya okyanus gibi doğal ortamlarda soluyabildiğimiz negatif iyonlar, kan dolaşımımıza ulaştıklarında depresyonu azaltan, stresi hafifleten ve günlük enerjimizi artıran biyokimyasal reaksiyonlar üretirler; kanı saflaştırdığına ve vücuttaki iyonları dengelediğine inanılır. Pozitif iyonlar, metabolizmanın çalışmasını verimsizleştirip yavaşlatırken negatif iyonlar, vücut metabolizmasının daha iyi çalışmasını sağlarlar. Pozitif iyonlarla yüklü bir vücut yorgun ve rahatsızken, negatif ve pozitif iyonların dengede olması pozitif duygular ve enerji oluşturur. Oxgon kumaş teknolojisiyle iyi bir gece geçirerek stresten ve stresin sebep olduğu olumsuzluklardan kurtulabilirsiniz.​