Sarıyer

Denizin mavisiyle ormanların yeşilini bir arada yaşatan Sarıyer’in temiz havası ve serin rüzgârları sadece Sarıyer’de değil, Türkiye’nin her yerinde esecekSarıyer modelinde bulunan Argentano teknolojisi, içeriğindeki gümüş iyonlar sayesinde kötü kokuları engelliyor ve size kesintisiz ferahlık sağlıyor. Antibakteriyel özelliğe sahip sertifikalı Argentano teknolojisi sayesinde doğanın kucağındaki kadar saf, temiz ve havadar bir uykuya bırabilirsiniz.

Pocket Yay Sistemi

Pocket Yay Sistemi, en üst düzeyde ortopedik yatak yüzeyi sunar. Bu sistemin en önemli özelliği, yayların vücudunuzun şekline göre esneyebilmeleri ve vücut yapınıza en uygun uyku ortamını sağlayabilmeleridir. Vücudunuzun uyku sırasındaki hareketlerine uyum​ sağlayarak size gece boyunca destek verirler.

5 Bölgeli Pocket Yay Sistemi

Birbirinden bağımsız olarak yerleştirilen yaylardan oluşan Pocket – Torba Yay Sistemi sayesinde basınç farklılıklarından oluşan eklem ve kas ağrılarının azalmasına yardımcı olur. Kan basıncı dengelenir ve yataktaki dönme sayısı azalır.

 

 

Çiftlerin Uyum Teknolojisi

Farklı kilo ve yapılardaki eşlerin birbirlerinin uyku sırasındaki hareketlerinden daha az etkilenmelerini​ sağlar. Eşlere eşit bir konfor ve gece boyunca kesintisiz uyku sunar.

Argentano Teknolojisi

ArgentanoTM ile kötü kokuları unutun, tazeliğin keyfini çıkarın… Sertifikalı Argentano teknolojisi, bakterilerin ve kötü kokuların oluşumunu önler ve ferahlık sağlar. İçeriğindeki gümüş iyonlar sayesinde antibakteriyel özelliğe sahip olan bu teknolojiyle kalıcı bir hijyen ve tazelik​ yaşarsınız.​

Tay Tüyü

Tay tüyü kumaş, yatağınıza şık bir görünüm ve yumuşacık bir dokunuş katar. Su geçirmez, leke tutmaz, ekstra dayanıklıdır; uzun yıllar boyunca görünümünü ve dokusunu korur.