Pierre Loti

Kendinizi her gün Pierre Loti’nin güzel manzarasına karşı tertemiz bir havanın keyfini çıkarırken hayal edebilirsiniz. İstanbul’un en temiz havasını soluyabileceğiniz yerlerden biri olan Pierre Loti’nin ferahlığını artık evinizdeHydrofast Cool Comfort teknolojisi, termodüzenleyici özelliğiyle soğutma sağlıyor, serin bir uyku sunuyor. %100 doğal ve saf yün içeren Woolmark teknolojisi de vücut ısınızı dengeliyor, terlemeyi önlüyor; size ferah ve doğal bir uyku ortamı sağlıyor.

 

 

 

 

 

Hydrofast Cool Comfort Teknolojisi

Nem yönetim sistemi HydrofastTM ile serin ve derin bir uykunun keyfini çıkarabilirsiniz. HydrofastTM teknolojisi, daha iyi bir gece uykusu için en iyi mikro iklimin oluşturulmasına yardımcı olur. Termo-düzenleyici özelliğiyle soğutma sağlar, terlemeye son verir. Vücuttan​ terle atılan fazla ısının, yani nemin yatak yüzeyinden uzaklaştırılmasını hızlandırarak kuru ve serin bir uyku ortamı sağlar.

 
Woolmark Blend Teknolojisi

Woolmark, yünün doğal yapısı, yenilenebilir ve çevreci özelliği, dayanıklığı ve yumuşak performansıyla kaliteli ve doğal bir uyku için en ideal seçimdir. Yün, doğal olarak nefes alan dokusu sayesinde uykunuzdaki en derin zaman olan REM uyku aşamasını uzatır. Vücut ısınızı dengeler, terlemeyi önler ve termal konforu garanti eder. %100 doğal ve saf yünlerle yapılan yataklar, size rahat, lüks ve sakin bir gece uykusu yaşatırlar.