Hisar

Yüzyıllardır İstanbul Boğazı’nı her iki yanından çevreleyerek korumuş olan hisarlar, şehrin hiç eskimeyen desteği gibidirler Şimdi koskoca bir şehre hem estetik, hem de destek sağlayan hisarların sağlamlığını siz de evinizde yaşacaksınız. Yatağınız, Solid Frame System çerçeve tekniği sayesinde size geniş ve sıkı bir yüzey sağlıyor. Destek sistemi sayesinde yatağınızda çökme meydana gelmiyor, yatış keyfiniz kesintisiz devam ediyor.

 

Fresche Teknolojisi

Yeni geliştirilmiş bir antibakteriyel işlem olan Fresche© teknolojisi, mükemmel bir hijyen isteyenler için ideal çözümdür. Yatağınızı bakteri, mantar ve kötü kokulara karşı koruyan Fresche© teknolojisi, üstün özellikleriyle yatağınızın yıllarca ilk günkü formunu korumasını sağlar, hijyenik bir uyku ortamı sunar.

 

 

 

RSS Yay Sistemi

Yatağınızın ömrünü uzatan RSS yay sistemi, uzun süreli dayanıklılık ve rahatlık sunuyor. Yatağınızın formunu yıllarca koruyan bu yay sistemi, gece boyunca da size güçlü bir destek sağlayarak uyku kalitenizi korur. İnsan vücudunun yatağa uyguladığı basıncı tüm yüzeye dağıtır; vücudunuza destek olarak uyku sırasındaki dönüşlerinizin daha konforlu olmasını sağlar.

Ultima Core Comfort Teknolojisi

ern yataklarına ortopedik özellik ve sağlamlık kazandıran sistemlerden biri olan Ultima Core Comfort Teknolojisi, bel ve sırt ağrılarına son veriyor… Bel ve sırt bölgenizi gece boyunca en iyi ve doğru şekilde destekleyen Ultima Core Comfort Teknolojisi, uzun süreli performans gösterir, sizi yıllarca korumaya devam eder.

Pratik Ped

Fermuarlıdır; çıkarılabilir ve çamaşır makinesinde yıkanabilir.