Galata

Cenevizliler’den Osmanlı’ya, farklı kültürlerin uyum içinde kaynaşmasının simgelerinden biri olan Galata’nın yarattığı ahenk, artık evinizdeÇift Uyum teknolojisine sahip Galata modeli sayesinde çiftler keyifleri hiç bozulmadan aynı yatağı paylaşabilecekler. Eşlerin uyku sırasındaki dönüşlerinden rahatsız olmasını engelleyen bu teknolojiyle gece boyunca kesintisiz bir uyku sizi bekliyor.

 

5 Bölgeli Pocket Yay Sistemi

Birbirinden bağımsız olarak yerleştirilen yaylardan oluşan Pocket – Torba Yay Sistemi sayesinde basınç farklılıklarından oluşan eklem ve kas ağrılarının azalmasına yardımcı olur. Kan basıncı dengelenir ve yataktaki dönme sayısı azalır.

 

Visco

Farklı vücut yapı ve ısılarına uyum gösteren özel üretim Visco sünger, vücudunuzun doğal eğrisine mükemmel bir destek sunar. Uyku sırasındaki istemsiz dönüş hareketlerini engeller. Ayrıca, terlemeyi azaltır. Uyku kalitenizi ciddi oranda artırır.

 

Dynamic Cooling Teknolojisi

Dynamic Cooling işlemi, kumaşların ısı farklılıklarına aktif bir şekilde tepki vermelerini sağlar. Dynamic Cooling teknolojisine sahip yataklar sizi rahat, kuru ve serin tutarak uyku kalitenizi artırırlar. Vücut sıcaklığınız kumaşı ısıttıkça Dynamic Cooling teknolojisi devreye girer ve nemi düşürerek ortamı serinletir. Kuru bir uyku, hem sizin için daha hijyeniktir, hem de yatağınızın​ ömrünü uzatır.

Akıllı Nem Yönetimi – Dynamic Cooling

İnsanlar, farklı beden yapıları, ısıları, metabolizmaları veya kiloları nedeniyle aynı ortamda bile olsalar farklı tepki gösterebilirler, örneğin kadınlar üşürken erkekler terleyebilir. Dynamic Cooling, akıllı teknolojisiyle kişiye özel uyku sıcaklığı sunar. Nemi yaklaşık %67 oranında daha fazla dağıtır ve yaklaşık %25 oranında daha hızlı buharlaştırır. Nemi hızla boşaltırken aynı zamanda sıcaklığı da boşaltır. Böylece herkese uygun uyku sıcaklığı sunarken uyku kalitenizi artırır.​