Cihangir

Mimarisinin güzelliğini, hoşgörülü atmosferini ve zengin kültürel dokusunu koruyarak İstanbul’un en köklü, rahat ve korunaklı ortamlarından birine sahip olan Cihangir’de yaşamak için evden çıkmanıza bile gerek yok. Cihangir’in keyifli havasını, Hydrofast Cool Comfort teknolojisi sayesinde yatağınızda da soluyabilirsiniz. Hydrofast Cool Comfort teknolojisi, termo düzenleyici özelliğiyle soğutma sağlıyor ve terlemeye son veriyor; size kuru, serin ve keyifli bir uyku ortamı sağlıyor.

Pocket Yay Sistemi

Pocket Yay Sistemi, en üst düzeyde ortopedik yatak yüzeyi sunar. Bu sistemin en önemli özelliği, yayların vücudunuzun şekline göre esneyebilmeleri ve vücut yapınıza en uygun uyku ortamını sağlayabilmeleridir. Vücudunuzun uyku sırasındaki hareketlerine uyum sağlayarak size gece boyunca destek verirler.

5 Bölgeli Pocket Yay Sistemi

Birbirinden bağımsız olarak yerleştirilen yaylardan oluşan Pocket – Torba Yay Sistemi sayesinde basınç farklılıklarından oluşan eklem ve kas ağrılarının azalmasına yardımcı olur. Kan basıncı dengelenir ve yataktaki dönme sayısı azalır.

 

Çiftlerin Uyum Teknolojisi

Farklı kilo ve yapılardaki eşlerin birbirlerinin uyku sırasındaki hareketlerinden daha az etkilenmelerini sağlar. Eşlere eşit bir konfor ve gece boyunca kesintisiz uyku sunar.

Ultra Sessiz Yay

Uyku konforunuzu en üst düzeye taşımak için derin ve sessiz bir uyku sağlar. Uzun yıllar boyunca sessizliğini koruyarak size​kesintisiz uyku yaşatır.​

Hydrofast Cool Comfort Teknolojisi

Nem yönetim sistemi HydrofastTM ile serin ve derin bir uykunun keyfini çıkarabilirsiniz. HydrofastTM teknolojisi, daha iyi bir gece uykusu için en iyi mikro iklimin oluşturulmasına yardımcı olur. Termo-düzenleyici özelliğiyle soğutma sağlar, terlemeye son verir. Vücuttan terle atılan fazla ısının, yani nemin yatak yüzeyinden uzaklaştırılmasını hızlandırarak kuru ve serin bir uyku ortamı sağlar.