Çamlıca

Boğaziçi’nin en güzel manzaralarından birine sahip olan, yaz aylarında diğer yerlere göre daha serin olduğu söylenen Çamlıca’nın çam korularından gelen ferahlığını ve tazeliğini her gün yaşayabilirsiniz. Fresche© teknolojisi, yatağınızın içini ve dışını temiz ve ferah​ tutuyor. Bakteri, mantar ve kötü kokulara karşı koruyor. Size hijyenik ve taptaze bir uyku ortamı sağlıyor.

 

Fresche Teknolojisi

Yeni geliştirilmiş bir antibakteriyel işlem olan Fresche© teknolojisi, mükemmel bir hijyen isteyenler için ideal çözümdür. Yatağınızı bakteri, mantar ve kötü kokulara karşı koruyan Fresche© teknolojisi, üstün özellikleriyle yatağınızın yıllarca ilk günkü formunu korumasını sağlar, hijyenik bir uyku ortamı sunar.

 

 

 

 

 

 

PURELIFE Elyaf

Bakteri, mantar ve mikrop oluşumunu engellerken, konforlu yumuşaklığını yıllarca korur. Hava geçirken yapısı sayesinde nem tutmaz ve koku oluşumuna zemin sağlamaz.​

Solid Frame System

Solid Frame System, size daha sağlıklı ve keyifli bir uyku ortamı sunmak için yatağınıza destek sağlayan sünger çerçeve tekniğidir. Yatağın kullanım yüzeyini genişletir ve sıkı bir oturma yüzeyi temin eder. Yatağınızın kenar kısımlarına oturduğunuzda ya da yatağa uzandığınızda çökme hissi olmaz. Böylece yatağınızın her köşesinde eşit bir konfor ve rahat bir kullanım sağlar.

.​