Balat

İstanbul’un en eski semtlerinden olan Balat, farklı kültürleri bir arada yaşatan canlı dokusuyla renkli ve uyumlu bir mozaik sunuyor. Çok kültürlülüğün kalelerinden biri olan Balat’ın bu uyumlu birlikteliğinden gelen gücü, şimdi yataklarınızda. Balat modelinde bulunan Pocket – Torba Yay Sistemi, birbirinden bağımsız olarak yerleştirilen yaylardan oluşması sayesinde vücudunuzun şekline göre esneyebiliyor ve size en uygun uyku ortamını sağlıyor.

 

5 Bölgeli Pocket Yay Sistemi

Birbirinden bağımsız olarak yerleştirilen yaylardan oluşan Pocket – Torba Yay Sistemi sayesinde basınç farklılıklarından oluşan eklem ve kas ağrılarının azalmasına yardımcı olur. Kan basıncı dengelenir ve yataktaki dönme sayısı azalır.

Visco

Farklı vücut yapı ve ısılarına uyum gösteren özel üretim Visco sünger, vücudunuzun doğal eğrisine mükemmel bir destek sunar. Uyku sırasındaki istemsiz dönüş hareketlerini engeller. Ayrıca, terlemeyi azaltır. Uyku kalitenizi ciddi oranda artırır.

HydrofastCoolComfort Teknolojisi

Nem yönetim sistemi HydrofastTM ile serin ve derin bir uykunun keyfini çıkarabilirsiniz. HydrofastTM teknolojisi, daha iyi bir gece uykusu için en iyi mikro iklimin oluşturulmasına yardımcı olur. Termo-düzenleyici özelliğiyle soğutma sağlar, terlemeye son verir. Vücuttan​ terle atılan fazla ısının, yani nemin yatak yüzeyinden uzaklaştırılmasını hızlandırarak kuru ve serin bir uyku ortamı sağlar.